Montáž a údržba automatických brán, garážových brán – výklopných a sekčných, závor, dopravných stĺpov, žalúzií, markíz, priemyselných brán

soluzioni-1

Pohony posuvných a krídlových brán

Spolupracujeme s najväčšími výrobcami pohonov a preto vám vieme zabezpečiť vždy to najlepšie riešenie.

ČÍTAŤ ĎALEJ
installazione-assistenza-tecnica-porte-garage-portoni-basculanti-e-sezionali-treviso-venezia-belluno

Garážové brány

ASOL, ako oficiálny partner HÖRMANN, vám dodá kvalitnú garážovú bránu. Vďaka spolupráci uspokojíme akúkoľvek požiadavku zákazníka, čo sa týka prevedenia brány. Do nášho portfólia patrí: sekcionálna garážová brána, výklopná brána, do boku posuvná sekcionálna garážová brána.

ČÍTAŤ ĎALEJ
soluzioni-3

Tieniaca technika

Do nášho portfólia patria vonkajšie žalúzie a markízy. Ponúkame spoľahlivé riešenia, ktoré spájajú pohodlie kontroly nad presvetlením priestorov s klimatickou pohodou.

ČÍTAŤ ĎALEJ
copertina-serrande

Závory a dopravné stĺpy

V prípade častých prejazdov vozidiel, v obytných alebo obchodných priestoroch, sú zdvíhacie závory najspoľahlivejším a najefektívnejším riešením. V prípade architektonických prekážok je optimálne riešenie použitie zásuvných stĺpov, ktoré spájajú kontrolu nad prejazdom a samotnú bezpečnosť pri obmedzení prejazdu.

ČÍTAŤ ĎALEJ
copertina-chiusure

Priemyselné brány

ASOL spolupracuje s výrobcom priemyselných sekcionálnych, rýchlobežných, rolovacích brán a nakladacej techniky HÖRMANN. S výrobcom priemyselných posuvných a krídlových brán ZAMPLIER a s výrobcom priemyselných pohonov, závor a ostatnej automatizácii vstupov FAAC. Vďaka tejto širokej spolupráci vieme dodať komplexné riešenie pre výrobný závod, priemyselné parky a iné firmy.

ČÍTAŤ ĎALEJ

Asol predáva, vykonáva montáž a servis pre automatické brány, garážové brány, závory, dopravné stĺpy, vonkajšie žalúzie, markízy a priemyselné brány.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom produktov, cenovej ponuky alebo servisu nás neváhajte kontaktovať na:

– Riešenia pre automatické brány;
– Garážové brány, výklopné a sekčné/sekcionálne;
– Mreže, rolety, markízy;
– Riešenia pre bezpečnostné a kamerové systémy;
– Riešenia pre závory a dopravné stĺpy;
– Priemyselné brány

kontaktujte nás->