ASOL ponúka svoje skúsenosti na trhu v oblasti občianskych a priemyselných automatizácií, automatických dverí, navrhuje a spravuje systémy na kontrolu prechodov osôb, parkovacích plôch, aktívnej a pasívnej bezpečnosti.
Vďaka maximálnej pozornosti, ktorú venuje celému procesu, striktne dodržiavajúc najvyššie štandardy kvality pri výbere automatických systémov a ich príslušenstva a pri uplatňovaní platných noriem, garantuje efektívnosť a kvalitu poskytnutej služby.
ASOL pôsobí na celom území Slovenska.

Kvalita práce znamená pre ASOL vyrábať zariadenia a dodávať služby v tých najlepších štandardoch, za konkurenčné ceny a našou prioritou je maximálna spokojnosť zákazníkov.

sede-assistenza

SLUŽBA NA KĽÚČ

Vďaka odborným znalostiam a skúsenostiam ASOL profesionálne analyzuje spolu so zákazníkom jeho potreby, navrhuje možné riešenia a dodáva systémy riadenia “na kľúč”, spolu s testovaním a popredajným servisom.
Všetky systémy od spoločnosti ASOL sú navrhnuté s ohľadom na potreby zákazníka, popredajný servis a technická podpora sa vykonáva pravidelne alebo 24hodín/nepretržite.
ASOL ponúka svojim zákazníkom pravidelné preventívne programy údržby, aby bola zachovaná efektívnosť všetkych nástrojov systému.
Tieto programy preventívnej údržby majú primárny cieľ udržať vysokú úroveň  ezpečnosti, aktualizovať používaný softvér a technológie a zaručiť ich spoľahlivost pre užívateľov.

V ASOL venujeme maximálnu pozornosť technickej podpore v záujme zachovania spokojnosti zákazníkov a získania nových: máme skúsenosti v rôznych odvetviach:

Verejná správa

icons8-costruzione-50

Múzeá

icons8-museo-50

Firmy

icons8-fabbrica-50

Reštaurácie a stravovacie zariadenia

icons8-cibo-50

Odevy

icons8-camicia-50

Nemocničný sektor

icons8-stetoscopio-50

Potravinársky sektor

icons8-hamburger-50

Letiská

icons8-aeroporto-50

Lodný sektor

icons8-nave-da-crociera-50

Turizmus/Zábava

icons8-biglietto-50